Language
PL
EN

Oferta


Witam na mojej stronie internetowej.

Serwis przeznaczony jest dla tych z Państwa, którzy poszukują dobrego specjalisty i są zainteresowani skorzystaniem z profesjonalnych usług z zakresu szeroko rozumianego marketingu (od procesu analizy i koncepcji po realizację i wdrożenie) oraz rozwiązań graficznych dla biznesu.

 

Jestem managerem marketingowym z ponad dziewiętnastoletnim doświadczeniem popartym wieloma udanymi wdrożeniami. Dotychczasowych realizacji podejmowałem się jako marketingowiec, kreator (designer), fotograf oraz koordynator licznych projektów stricte marketingowych, jak i w połączeniu z rozwiązaniami IT.

 

Dotychczas zdobyte doświadczenie zarówno jako pracownika etatowego instytucji, jak i w pełni samodzielnego marketingowca pozwala mi na swobodne poruszanie się w marketingowym świecie małych, średnich oraz dużych instytucji w segmentach B2B oraz B2C.

 

Zapraszam do działu "PROJEKTY", gdzie mogą Państwo zapoznać się z zakresem oferowanych usług, dotychczasowymi realizacjami oraz przeanalizować moje działania, umiejętności i kompetencje.

 

Każda pozycja "menu" zawiera oddzielny zestaw zrealizowanych projektów.

 

Zachęcam Państwa do skorzystania z oferowanych usług a tym samym do podjęcia owocnej mam nadzieję współpracy.